Nooremate põlvkondade sisenemine tööturule ja kooronakriis on muutnud ootusi nii töö keskkonnale kui ka sisule. Üha enam peetakse oluliseks töökultuuri, mis on innustav, kaasaegne ja paindlik. COVID-19 õpetas ühiskonnale muu hulgas kindlasti kodukontori võimalikkust ja kaugtöö efektiivsust. Mis aga juhtub, kui minna kollektiiviga kodulinnast teise riiki töötama ja puhkama? Tuntud telekommunikatsioonifirma jagab oma kogemust ja soovitusi ka teistele ettevõtetele.
- Tele2 tiim jõudis välistöönädala raames ka Malaga ümbruses matkamas käia. Foto: Erakogu
Kuivõrd Tele2s saab tööd teha asukohast sõltumata, oli seitsmeliikmelise kommunikatsiooni- ja turundustiimi eesmärk olla ettevõttes esimene kollektiiv, kes suundub ühiselt välismaale tööd tegema ja ka puhkama. “Ehkki kaalusime Portugali ja ka Itaaliat, langes valik Hispaanias asuva Malaga kasuks, kuhu lendasime otse Tallinna lennujaamast,” räägib Tele2 sisuturunduse projektijuht Karina Auli. Tema sõnul sai otsustavaks asjaolu, et üks tiimiliikmetest oli varasemalt Malaga linna külastanud ja teadis sihtkohta soovitada.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.