Paindlik ja töötaja vaba aega hindav puhkusekorraldus aitab tasakaalustada töö- ja eraelu, panustades vaimse tervise hoidmisesse ja aidates vältida läbipõlemist. Kuidas aga puhkust veelgi paindlikumaks muuta?

- Tele2 personalijuht Eve Karo soovitab alustada väikestest muudatustest, nt pakkuda korralist puhkust 28 kalendripäeva asemel 28 tööpäeva.
- Foto: HARRY TIITS
Oma kogemust sellest, kuidas kolm aastat piiramatu puhkuse võimalust on tõstnud töötajate motivatsiooni ja pühendumust, jagab personalijuht Eve Karo, kelle sõnul on see innustanud inimesi kasutama usinamalt ära ka seadusega ette nähtud puhkust. Ootamatuteks olukordadeks ja lisapuhkehetkedeks mõeldud piiramatud puhkusepäevad on aidanud vältida ka läbipõlemist.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!