Töötaja küsib tööinspektsioonilt, kas ta peab tasuta kodus istuma, kui tööandjal pole talle tööd anda.
Töötaja tunneb muret, mis siis saab, kui töö saab ajutiselt otsa.
  • Töötaja tunneb muret, mis siis saab, kui töö saab ajutiselt otsa.
  • Foto: Tanel Meos
Töötaja küsib: „Minu ja tööandja vahel on sõlmitud tööleping, kus on määratletud töö maht ja töö sisu. Ülemus ütleb, et tal pole mulle hetkel teadmata perioodiks tööd pakkuda. Töölepingut ta üles öelnud ei ole, vaid ütleb, et ootaksin tema teavitust, kui töömaht taas suureneb. Kas ma istungi tasuta kodus? Mina olen töötamiseks valmis.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 16:12
Ajakulu väheneb: Go Busi uus tellimiskeskkond võimaldab bussi broneerida minutitega
Go Bus võttis kasutusele uue digitaalse bussitellimise keskkonna, kus klient saab pärast reisiandmete sisestamist kohe ülevaate saadaolevatest bussidest ja esialgsest hinnast. Nii saab transpordi planeerimisega kiiresti edasi liikuda hinnapakkumist ootamata.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 16:12
Ajakulu väheneb: Go Busi uus tellimiskeskkond võimaldab bussi broneerida minutitega
2
Uudised
  • 17.06.26, 13:50
Nemad pälvisid tänavu riigikaitse toetaja tunnustused ja aumärgised
Vaata, kes pälvisid tänavu kuld-, hõbe- ja pronkstaseme tunnustuse ning keda peeti eritunnustuse vääriliseks!
3
Suur lugu
  • 12.06.26, 15:56
Advokaat õigustab personalijuhti: viha on täiesti loomulik!
Lisatud helifail personalijuhi ja töötaja vestlusest
4
Uudised
  • 15.06.26, 10:30
Kadunud tööraamat ei kustuta tööaastaid: staaži saab tõendada mitmel viisil
Ka lühike tööperiood mõjutab pensioni suurust!
5
Arvamused
  • 17.06.26, 09:00
Kristel Tiits: paindlik tööaeg on kui tööõiguslik miiniväli
6
Uudised
  • 25.03.26, 14:22
Töösuhte ebakorrektne lõpetamine läks äsja ühele tööandjale maksma 27 000 eurot
Lapsehoolduspuhkuselt naasja sai esimesel tööpäeval koondamisteade

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele