Küberrünnakute ennetamiseks saab ettevõte omalt poolt teha maksimumi IT-lahenduse adminõiguste jagamisega – need tuleb anda võimalikult vähestele. Sisse logimisel tuleb kasutada mitmetasemelist autentimist.
Euronicsi grupi IT-juht Aldo Kremm.
  • Euronicsi grupi IT-juht Aldo Kremm.
  • Foto: Erakogu
Elektroonika jaemüügifirmas Euronics tegeletakse hetkel paljusid riike hõlmava palgaarvestustarkvara valikuga. Grupi IT-juht Aldo Kremm ütles, et tema eelistus palgaarvestustarkvarade hulgas on pilveversioon, kuna siis puudub otsene ligipääs andmebaasile – see on pilves, IT ei administreeri ja puudub võimalus, et keegi sinna kogemata satub.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.04.26, 15:29
Kuidas ühendada inspireeriv tööpäev ja meeldejääv elamus looduses?
Sobiva sündmuspaiga leidmine, mis oleks parajas kauguses linnakärast, kuid samas hästi ligipääsetav ja kaasaegsete võimalustega, pole lihtne ülesanne. Veelgi keerulisemaks muutub see siis, kui soov on ühendada seminar või koolitus millegi meeldejäävaga – näiteks looduses liikumise, ühiste tegevuste ja kvaliteetajaga. Selline koht on aga täitsa olemas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele