Tööinspektsiooni juht Kaire Saarep selgitas, millal on töökoha jõulupeol osalemine kohustuslik.
Lugeja küsib: Töötan suures ettevõttes, kus korraldatakse igal aastal jõulupidu. Ma töötan esmaspäevast reedeni kaheksast viieni. Sel aastal korraldatakse pidu laupäevasel päeval ja algusega kell 19, kuid see ei ole tavapäraselt minu tööaeg. Minu vahetu juht on andnud mõista, et pidu on kõigile kohustuslik. Tegemist on sellise vaikiva kohustusega, kus on teada, et töötajad, kes ei osale, saavad hiljem halvakspanu osaliseks. Küsingi, kas tööandja saab mind kohustada jõulupeol osalema?
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Go Bus võttis kasutusele uue digitaalse bussitellimise keskkonna, kus klient saab pärast reisiandmete sisestamist kohe ülevaate saadaolevatest bussidest ja esialgsest hinnast. Nii saab transpordi planeerimisega kiiresti edasi liikuda hinnapakkumist ootamata.