Kaugtöömärgise konkurss kutsub tunnustama organisatsioone ja juhte, kes on osanud teha paindlikkusest tugevuse – olgu see siis kodus, kontoris või mõlemas korraga.

- Kaugtöö tegija märgise saanud aastal 2024
- Foto: Arbo Rae
Üle 300 organisatsiooni on juba saanud digitaalse kaugtöömärgise, nüüd on taas võimalus tõestada, et paindlikkus ja selgus käivad töökultuuris käsikäes. Algas konkurss „Kaugtöö tegija 2025“, kuhu oodatakse organisatsioone ja juhte, kes on loonud toimiva hübriid- või kaugtöösüsteemi. Tänavu kutsub konkurss kaasa mõtlema, kuhu töömaailm suundub.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eile tunnustati konkursi „Kaugtöö tegija 2024“ raames kaugtööd praktiseerivaid organisatsioone.
Tundub, et sellest uuema aja töökorralduse populaarseimast viisist ei saa üle ega ümber. Kas siingi saab midagi pekki keerata? Kohe uurime!
Teisipäeval, 7. detsembril tunnustati konkursi „Kaugtöö tegija 2023“ raames eesrindlikke kaugtööd praktiseerivaid organisatsioone.
Briti uuring: tootlikkus püsib, tulu kasvab, kaader ei voola
Lühemast ehk neljapäevasest töönädalast hakkab tasapisi saama uus normaalsus, aga mitte kohe ja kõigile, kirjutab Targa Töö Ühingu juhatuse liige Ave Laas.
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!