Kui on vähegi võimalus, tasub alati võtta paus ja puhata, rääkis Tele2 Eesti juht Margus Nõlvak saates „Lavajutud“.
- Tele2 Eesti juht Margus Nõlvak. Foto: Raul Mee
Nõlvaku sõnul üks suurimaid vigu, mida juht saab teha, on saata pärast tööpäeva veel e-kirju. „See ei näita, et sa oled töökas. See näitab, et sa oled rumal,“ lisas Nõlvak.
„Kui me ei pane oma tööd pausile, siis me ei lase oma kolleegidel kodus või puhkuse ajal olla pausil,“ rääkis Nõlvak halvast juhtimiskultuurist. „See on minu arust püha.“
Maailm muutub kiiresti, tipus on konkurents tihe, juhid vastutavad kogu aeg. Kas tippjuht saab omale pausi lubada ja mis on selle hind? Kas ta oskab ja julgeb pausil olla? Miks on vaja pause tööpäeval, tööpäevade vahel ja karjääris? Nendele küsimustele otsib vastuseid Margus Nõlvak, kes ettekande ajal oli veel Forus Grupi juhatuse esimees.
Ettekanne on salvestatud tänavu juuni alguses toimunud konverentsil „Coaching 2023. Paus“. Moderaator on Igor Rõtov.
Tippjuhi kogemuslugu, kuidas juhina endale pausi lubada
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.