• 08.08.22, 09:38

Lõpetame selle tagasi-kontorisse jutu!

Kodukontorid ja hajusalt töötamine on siin, et jääda. Juhid ei peaks enam endalt küsima, kuidas ja millal me endiste tööviiside juurde naaseme, vaid pigem panema nii endale kui ka ettevõtte vaates tervikuna paika selle, kuidas edasi minna ja ka kodu-, maa- või soojamaakontorist töötamine kõikide inimeste jaoks võimalikult mugavaks ja produktiivseks muuta, toob välja Elisa personalijuht Kaija Teemägi.
Uus normaalsus tööviisides on miski, millest tuleb püüda maksimum võtta, mitte mille vastu võidelda.
  • Uus normaalsus tööviisides on miski, millest tuleb püüda maksimum võtta, mitte mille vastu võidelda.
  • Foto: Jake Farra
Teemägi sõnul on kontoris tööl käimine saanud täiesti uue tähenduse ja vormi ning pigem tasub küsida, mis üldse on kontor ja kus see asub. „Täna ei ole kontor enam pelgalt ettevõtte juriidiline aadress, vaid asub seal, kus inimesed reaalselt tööd teevad. Jah, me võime kontorit määratleda mingi konkreetse asukoha ja punktiga, kuid tegelikkuses on saanud sõna “kontor” hoopis uue tähenduse,“ selgitas Elisa personalijuht.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.25, 12:07
Tark tööajaarvestus loob korra majja
„Kui tööaega registreeritakse seadmete abil, siis kaob ära üks inimlik faktor – soov aega omakasu eesmärgil painutada,” selgitab kassa-, läbipääsu-, töö- ja tööajaarvestuse süsteemide arendaja Ektaco konsultant Marko Kizant. „Kui inimene teab, et iga minut fikseeritakse, kaob tal motivatsioon süsteemiga mängida. See tekitab distsipliini, sest kõik teavad, et töötatakse samadel alustel.”

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele