Ettevõtted on kolinud traditsioonilistest kontoritest digilmaailma ja töötajate päevad on täitunud virtuaalkoosolekutega. Maailmas on pead tõstmas uus nähtus nimega Zoom fatigue, mis hõlmab endas väsimus- ja läbipõlemistunnet rohketest videokoosolekutest, kirjutab MySpotit asutaja Hardi Kinnas.
- Hardi Kinnas. Foto: Meeli Küttim
COVID-19 viiruse plahvatuslikust levikust alates veedame videokoosolekutel rohkem aega kui kunagi varem. Videokõne platvormid Zoom, Google Hangouts, Microsoft Teams, Skype ja teised on aidanud meil säilitada töökohti ning olla üksteisega ühenduses. Ilma nende ja paljude teiste tehnoloogiliste lahendusteta oleksime olnud veelgi suuremas isolatsioonis.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.