14. veebruaril toimus Tallinnas Mustamäe Apollos taas sõbrapäevahõnguline Personalitöö aastakonverents 2018 alapealkirjaga „Dr Personalijuhi retseptikogu”. Siinkohal põgus ülevaade toimunust ja lisaks väike pildiline meenutus põnevast päevast!
Inimestega tööd tehes tuleb sageli ette, et personalijuht peab asuma küll psühholoogi, küll nõustaja, küll läbirääkija või perearsti rolli. Kust aga võtta vajalikud teadmised, kuidas mingis olukorras toimida? Appi tuli Dr Personalijuht, kes jagas konverentsipäeval väärt retsepte, mis aitavad lahendada nii mõnegi personalitöös ette tuleva probleemi.
Konverentsil astusid dr Personalijuhi rollis üles paljud oma ala spetsialistid ja kõneldi nii rõõmsatel, tõsistel kui ka päris rasketel teemadel. Sõbrapäevale omaselt soe ja avatud õhkkond lõi soodsa pinnase nii mõnegi lennuka arutelu tekkeks ja puudu ei olnud ka spontaansetest naerupahvakutest.
Columbus Eesti tegevjuhi
Ivo Suursoo avaettekandega teemal „Kuidas personalijuhina juhile kohale jõuda” võid tutvuda
SIIN. Samuti tegid Personaliuudised kokkuvõtte Äripäeva peadirektor
Igor Rõtovi soovitustest,
kuidas tulla toime töötajate üha kasvavate palganõudmistega.
Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse majandus- ja võlanõustaja Heete Simm jagas nõuandeid, kuidas aidata võlgades töötajaid, psühhiaater Jüri Ennet andis näpunäiteid, kuidas tulla toime vaimse häirega töötajaga, ning GoWorkaBiti asutaja ja turundusjuht Kei Karlson rääkis põhimõtetest, MIKS ettevõttes midagi tehakse.
Konverentsi kolmes vestlusringis kõneldi värbamisest, läbipõlemisest ja välisspetsialistide elamislubadega seonduvast ning päevale panid humoorika punkti venetsueelatar
Maria Lasprilla ja mehhiklane
Leonardo Ortega, kes kirjeldasid vaata et
stand-up’i vormis värvikalt oma sisseelamist Eestisse. Nii mõndagi ettekannet saab edaspidi kuulata Äripäeva raadio saates
„Töö ja palk”, mille järgmine eetrikord on juba
28. veebruaril.
Aasta pärast näeme!
Personalitöö aastakonverents 2018
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.