• 09.10.18, 10:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

"Töö ja palk" liigub koolitusmaastikul

Koolitus! Või äkki coaching? Või hoopis mentor või superviisor?
Meeskonna arendaja Jaanika Rannula ning saatejuht Helen Kõrgesaar Äripäeva raadio stuudios.
  • Meeskonna arendaja Jaanika Rannula ning saatejuht Helen Kõrgesaar Äripäeva raadio stuudios. Foto: Andres Panksepp
Sulle tundub, et meeskonna koostöövõime või suhted meeskonnas on nõrgenenud, ja leiad, et abi võiks olla mõnest koolitusest? Ära tegutse uisapäisa! Läbi mõtlemata tellitud koolitusest pole kasu kellelgi, see raiskab nii raha kui aega. Kaalu, mida sul täpselt vaja on ja mida tahad saavutada, ning kui vaja, kutsu abiväge!
Seekordses "Töö ja palga" saates on külas koolitaja ja coach Jaanika Rannula, kes aitab selgitada, mille poolest erinevad üksteisest koolitusvormid nagu coaching, mentorlus, supervisioon jne. Mida mis olukorras eelistada ja kuidas koolitusest oma meeskonna jaoks maksimum kätte saada, sellest kuuleme juba kolmapäeval kell 13.00 saates "Töö ja palk" Äripäeva raadio sagedusel 92,4 MHz. Saade on järelkuulatav ka podcastina.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.12.24, 08:00
Kuidas võrdsus ja mitmekesisus organisatsiooni ja selle töötajaid aitavad?
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele