• 15.06.20, 10:51

Mis on kiitvas soovituskirjas tõsi?

Kõik soovituskirjad väidavad, et töösoovija on imeline ja fantastiline. Kuidas aru saada, mis vastab ülistavas soovituskirjas tõele?
Mis on kiitvas soovituskirjas tõsi?
  • Foto: Pixabay
Viimastel aastakümnetel on soovituskirjad nii akadeemilises kui ka ärimaailmas muutunud järjest ülespuhutumaks. Paljud tööandjad on täheldanud, et soovitajad kiidavad sageli üles positiivsed omadused ega avalda negatiivseid. Siirus on asendunud läikimalöömisega ja kvalitatiivsed nüansid on muutunud häguseks. Enamik soovitajaid tunneb, et kui nad ei kohandu ülespuhutud standarditega, kus kõik soovitused on tavaliselt liialdatud, kahjustavad nende kirjad tahtmatult töösoovijate väljavaateid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.12.24, 08:00
Kuidas võrdsus ja mitmekesisus organisatsiooni ja selle töötajaid aitavad?
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele