Kuressaares tegutsev rahvusvaheline elektroonikatööstusettevõte Incap Estonia võtab osa Töötukassa algatusest „Minu esimene töökoht”, mille raames aitab vähese töökogemusega Saaremaa noortel tööellu sisse elada ja alustada tööalast karjääri elektroonikatööstusest.
- Incap Estonia juht Greg Grace Foto: Valmar Voolaid
Incap Estonia elektroonikatehase juhi Greg Grace'i sõnul on elektroonikatööstus praegu Eesti tööstussektori üheks parimaks näiteks automatiseerimise alal, kuid sellegipoolest vajatakse tehases töökäsi, kes aitaks ajakohaseid nutikaid seadmeid juhtida. „Noorte uudishimu, soov uusi oskusi õppida ja tahe ennast tööturul teostada on julgustanud meid kutsuma oma tehasesse tööle ka neid noori, kellel pole veel näidata ette pikka ja põhjalikku kogemust,” selgitas ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.