Coop Eesti grupis töötab vähenenud töövõimega töötajaid sõltuvalt piirkonnast 5–9%. Nende hulgas on varjatud vähenenud töövõimega töötajaid rohkem kui nähtavalt vähenenud töövõimega.

- Coop Eesti Keskühistu personalidirektor Kerstin Jaani
Coopi vaatekoht on, et iga inimene on väärtuslik ning erivajadused meid ei heiduta. Me ei ole kunagi teinud vähenenud töövõimega inimestele suunatud suurejoonelisi värbamisturunduse projekte, sest see on meie jaoks argipäev – värbame kõiki inimesi ning tööd jagub kõigile.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Statistika kohaselt on ligikaudu 100 000 Eesti tööealistest elanikest vähenenud töövõimega. Lisaks on inimesi, kellel ei ole puuet või vähenenud töövõimet diagnoositud, kuid nende tervislik seisund või eripärad muudavad töö leidmise keeruliseks. Nende inimeste võimalused tööturule sisenemiseks või naasmiseks on sageli piiratud, kuigi tegu võib olla väga heade spetsialistidega.
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!