Ametiühingud peavad oluliseks, et Eesti inimestele oleks tagatud sotsiaalne ja majanduslik heaolu nii töö- kui ka pensionieas.
Austav ja hindav koostöö
  • Foto: pixabay.com
Meie tööturg seisab silmitsi oluliste ülesannetega– töötajaskond vananeb, pensioniiga pikeneb ning riigi ootus on, et inimesed oleksid tööhõives kauem. Need on teemad, millega ametiühingud koostöös tööandjate ja valitsusega tegelevad. Kui tahame, et majandus areneks ja palgad läheneksid Euroopa keskmisele, peame otsima võimalusi efektiivsuse tõusuks, kuid see ei tohi tulla inimeste heaolu arvelt. Ametiühingud panustavad ühiskondlikku diskussiooni, mis puudutab just töötasu, tervise ja teadmistega seotud teemasid. Tegeleme ka Eesti töötajate jaoks oluliste reformide ja seadustega – pensionireform, töövõimereform, töölepingu seadus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 16:12
Ajakulu väheneb: Go Busi uus tellimiskeskkond võimaldab bussi broneerida minutitega
Go Bus võttis kasutusele uue digitaalse bussitellimise keskkonna, kus klient saab pärast reisiandmete sisestamist kohe ülevaate saadaolevatest bussidest ja esialgsest hinnast. Nii saab transpordi planeerimisega kiiresti edasi liikuda hinnapakkumist ootamata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele