• 30.12.22, 08:30

Tööst ja palgast aastal 2022

Kas suurem puudus on tööst või töötajatest ja mis elualadel on kitsikus kõige kibedam? Millise relvastusega tuleks värbamislahingusse astuda? Mida kujutab endast tööelu manifest? Millise suuna võtab tulevikus tööandja bränding? Kuidas ennetada tööstressi ja mida pidada silmas välisvärbamise juures?
Tööst ja palgast aastal 2022
  • Foto: Pixabay
Need ja paljud teised küsimused said 2022. aastal vastuse Personaliuudiste ja Äripäeva Raadio saates „Töö ja palk“.

Seotud lood

Uudised
  • 23.12.22, 00:30
2022. aasta 13 õppetundi
Missugustest oskustest eestlastel vajaka jääb? Mida teha andeka töötajaga? Kuidas aju õpib? Millest alustada koolitust planeerides? Kuidas levitada rohetarkust? Mis peaks kindlasti kuuluma koolitusjuhi tööriistakasti? Millise õppetunni annavad aasta koolitajad?
Saated
  • 08.12.22, 14:01
Aasta koolitajad annavad õppetunni!
Järjekordses saates „Õppetund“ on stuudio külalistest pungil, sest külla on kutsutud hulk koolitajaid. Ja mitte lihtsalt koolitajaid, vaid aasta koolitaja tiitliga pärjatud inimesi.
Saated
  • 15.09.22, 14:00
Mida andeka töötajaga peale hakata?
Andekate lastega on asi selge – kui nad teiste hulgast esile kerkivad, olgu õpetajal neile varuks võimetekohased ülesanded ning vanematel jaksu last tema tegemistes suunata ja toetada. Kui andekas laps aga tähelepanuta jätta, võib tema potentsiaal rakendamata jääda ja andekusest saab hoopis õpiraskus, käitumishäire või midagi veel karmimat.
Saated
  • 19.08.22, 09:00
Kuidas levitada rohetarkust ja mida hõlmab Zero Waste?
Mida kujutab endast Zero Waste, kuidas seda õpetatakse ja missugune peaks välja nägema Zero-Waste-linn? Kuidas levitada rohetarkust nii inimeste kui ka ettevõtete seas? Selle kohta antakse nõu värskes raadiosaates "Õppetund".
  • ST
Sisuturundus
  • 27.12.24, 08:00
Kuidas võrdsus ja mitmekesisus organisatsiooni ja selle töötajaid aitavad?
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele